tirsdag 4. februar 2014

Resultater treningsrennet i Kilbotn 3. februar 2014

Her finner dere resultatene fra treningsrennet. 40 stykker stillte til start.



IF Kilkam treningsrenn 03.02.2014 i fristil med puljevis fellesstart
Km Startnr Navn Født år Klasse Klubb Tid (tt:mm:ss)
1 12 Ylvali Hernes-Iversen 2009 J5 Medkila Skilag 00:18:26.7
1 1 Pernille Opheim 2007 J 7 Medkila Skilag 00:11:38.7
1 2 Sofie Lysgaard 2006 J8 Medkila Skilag 00:09:58.2
1 9 Anne Julin Furu 2006 J8 Medkila Skilag 00:17:33.4
1 8 Nora Mikkelsen 2004 J10 Medkila Skilag 00:04:04.1
1 14 Kathrine Melbøe Nygård 2004 J10 Medkila Skilag 00:05:28.0
1 17 Ida Nordgård Larsen 2004 J10 Medkila Skilag 00:05:34.1
1 7 Steinar Osdal 2007 G7 Medkila Skilag 00:10:54.3
1 11 Vemund Hernes-Iversen 2007 G7 Medkila Skilag 00:11:09.7
1 13 Emil Hellefossmo 2007 G7 Medkila Skilag 00:08:28.1
1 15 Alexander Nordgård 2006 G8 Medkila Skilag 00:05:17.8
1 16 Henning Fjellå 2006 G8 Medkila Skilag 00:07:35.8
1 4 Ask Jørgensen 2005 G9 IF Kilkameratene 00:04:33.9
1 6 Gjermund Osdal 2005 G9 Medkila Skilag 00:04:35.2
1 10 Sivert Hernes-Iversen 2005 G9 Medkila Skilag 00:08:08.9
1 3 Noah Nylund 2004 G10 Medkila Skilag 00:03:55.1
1 5 Tobias Lysgaard 2004 G10 Medkila Skilag 00:05:02.4
2 32 Dina Uri 2003 J11 Medkila Skilag 00:10:24.0
2 28 Ida Karlsen 2002 J12 IF Kilkameratene 00:06:29.6
2 24 Bendik Karlsen Gulbrandsen 2005 G9 IF Kilkameratene 00:09:01.8
2 23 Tobias Formo 2003 G11 IF Kilkameratene 00:06:05.8
2 26 Magnus Tveten 2003 G11 Medkila Skilag 00:06:12.2
2 35 Aleksander Tøllefsen 2003 G11 Medkila Skilag 00:06:16.0
2 29 Ole Martin Melbøe Nygård 2003 G11 Medkila Skilag 00:07:32.3
2 20 Daniel Alexander Fossen 2003 G11 Medkila Skilag 00:07:34.0
2 25 Mathias Rollness Mortensen 2003 G11 Medkila Skilag 00:07:41.7
2 22 Jakob Skillingstad 2002 G12 IF Kilkameratene 00:05:18.1
2 21 Espen Benjaminsen 2002 G12 IF Kilkameratene 00:05:46.9
2 30 Andreas Norgård 2002 G12 Medkila Skilag 00:05:57.6
2 33 Lasse Prael 2002 G12 Medkila Skilag 00:06:00.2
2 27 Trygve Meyer Holte 2002 G12 IF Kilkameratene 00:06:03.1
2 31 Jonas Holte Løvås 2002 G12 IF Kilkameratene 00:07:12.5
3 44 Stine Prael 2001 J13 Medkila Skilag 00:13:23.6
3 43 Simen Boltås Stangnes 2001 G13 Medkila Skilag 00:11:33.4
3 42 Kristoffer Lind Karlsen 2001 G13 Medkila Skilag 00:11:44.9
3 40 Mads Mikal Fossen 2001 G13 Medkila Skilag 00:12:33.3
3 41 Simon Larsen 2001 G13 Medkila Skilag 00:15:17.9
3 45 Maja Granild 2001 J13 Medkila Skilag 00:13:00.0 *: Estimert tid
6 61 Ståle Lind Karlsen MV Medkila Skilag 00:21:07.4
6 60 Tommy Lars Johnsen MV IF Kilkameratene 00:21:21.5

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar